منافقین در کلام شهیدان
((این وصیت نامه ها انسان را مى لرزاند و بیدار مى کند))
(امام خمینى1)((همان طورى که خود امریکا نتوانست به قول امام ((غلطى بکند)), اینها (منافقین) هم نمى توانند کارى بکنند و اگر گهگاهى بمبى مى گذارند و یا مسلمانى را به شهادت مى رسانند این به دلیل ضعف و داشتن عقده آنان است.))
(دانش آموز شهید محمد مهدیان امیرآمرى از: تهران)

((اى کاش عمرم کفاف این را مى داد که تمام برگ هاى سفید دنیا را پر کنم و از جنایت هاى شما ضد انقلاب و شما منافق ها بنویسم.))
(بسیجى شهید رضا ترکمان سهرابى از: تهران )

((این پیامم را با صداى بلند به گوش منافقان و دشمنان اسلام برسانید که از کورى دل خود, ما را ناآگاه مى خوانند. به آن ها بگویید که ما آگاهانه و بیدار و بدون هیچ جبر و زورى که تنها بر شما وارد است در این راه قدم نهاده ایم و خون خود ریختیم که ناچیز بود, که اگر هزار جان هم مى داشتیم در راه خدا و ((الله اکبر)) و ((لا اله الا الله)) و امامان ـ که پیشرو این راه هستند ـ نثار مى کردیم. ))
( پاسدار کمیته شهید محمد جواد میرى از: بروجرد )

((این پیام و سفارش را با صداى بلند به گوش منافقان و دشمنان خدا برسانید و بگویید: اى ابرقدرت ها! اى مستکبران! و اى منافقان ضد دین! این ملت زیر بار ذلت شما نمى رود, مرگ و نابودى شما نزدیک است.))
( کارگر شهید پرویز حیدرى از: آستانه )

((و اما منافقین کوردل بدانند که من راه خود را انتخاب کرده و هیچ گونه زور و اجبارى در آن نبود و فقط خواستم به نداى ((هل من ناصر ینصرنى)) حسین زمان امام عزیز, لبیک گفته و به جبهه بروم تا بجنگم که این جنگ, جنگ تمامى حق علیه تمامى کفر است و تمام مستضعفین جهان به سرنوشت آن چشم دوخته اند و دعا مى کنند که حق پیروز شود و آنان, یعنى منافقین که این چیزها را نمى فهمند. همان طورى که قرآن کریم فرمود: ((صم بکم عمى و هم لایرجعون)) آنها کر و گنگ و کور هستند و از گمراهى خود باز نمى گردند. آرى آنان بعد از 8 سال هنوز واقعیت هاى این انقلاب را درک نکرده اند و کور هستند و همه این واقعیت ها را کنار گذاشته و در خط اربابان غربى و شرقى خود حرکت مى کنند و فرزندان این انقلاب را به خاک و خون کشیده و مى کشند.))
(بسیجى شهید علیرضا شیرین از: سولقان )

((کوردلان و منافقان و وابستگان به شرق و غرب بدانند که تنها ایمان و عشق به اسلام و امام است که مى تواند ایران و جهان را از اسارت ابرقدرت ها بیرون کشد.))
(پاسدار شهید محمد هادى محمدى از: خمین)

((این پیام و سفارشم را با صداى بلند به گوش منافقان اسلام برسانید که از کورى دل خود ما را ((ناآگاه)) مى خوانند. به آن ها بگویید که ما آگاهانه و بیدار و بدون هیچ گونه جبر و زورى که تنها بر شما وارد است در این راه قدم نهادیم و خون خود را ریختیم که ناچیز بود, که اگر هزاران جان هم مى داشتیم در راه خدا و ((الله اکبر)) و ((لا اله الا الله)) و اماممان ـ که پیشرو این راه است ـ نثار مى کردیم.))
( پاسدار شهید محمد جواد میرى از: بروجرد )

((از خداى متعال مى خواهم که ریشه هاى منافقین را هرچه زودتر و زودتر از این دنیا برکند, و مى دانیم که گرفتارى على(ع) از این منافقین بود و این مرد, این پیر ما و این امام ما, هم گرفتار هم چون کسانى شده و امیدوارم ریشه این منافقین کنده شود.))
( دانش آموز شهید حسین طالبى توتى از: اردکان )

((روى صحبتم با منافقان است که ادعا مى کنند براى خلق زحمت مى کشند و طرفدار خلق هستند, بدانند که بازیچه دست ابرقدرت ها شده اند و بر علیه مردم مستضعف فعالیت مى کنند. پس به سوى خداوند برگردند, زیرا خداوند بخشنده و مهربان است.))
( کارمند ارتش, شهید محمد رضا مشمایى از: تهران )

((آرزو دارم که نمیرم تا هنگامى که دشمن را به لرزه بیندازم تا بفهمند اسلام, وآن هم اسلام راستین, فقط در پیروى از خط امام خمینى است و بس. و هنگامى که دشمنان اسلام دیدند که اسلام قوىتر از آن است که آنان تصور مى کردند, هنگامى که ثابت کردیم ما پیروان خمینى فقط بندگان خداوندیم و
بس, دیگر در برابر هیچ قدرتى تسلیم نخواهیم شد.))( تکاور شهید محمد على جابرى از: تهران )

((گمان نکنید که با گرفتن بهشتى ها و رجایى ها و باهنرها و سایر شهدا شکافى در جامعه ایجاد گردیده, بدانید که این شکاف ها با خون گرم شهدا ـ که چون آهنى مذاب است ـ پر خواهد شد. و امید است که نیروى حزب الله به زودى شاهد مرگ شما ملحدان و منافقین, که امروز چهره هاى کریه خود را در هر پوششى مخفى کرده اید, باشد.))
( پاسدار شهید محسن قنبرى از: تهران )

((اى مزدوران شرق و غرب بدانید که این حرف تمامى رزمندگان است که با صداى بلند مى گویند: اى خمپاره ها و اى گلوله ها و...! اگر در بیابانى سوزان تکه تکه ام کنید, هر قطره خونم فریاد مى زند که ((خمینى, خمینى)) خدا نگهدار تو! بمیرد, بمیرد, منافق, فدایى, امریکا, دشمن خونخوار تو.))
(دانش آموز شهید سید فاضل میراسماعیلى از: تهران )
پاورقی ها: