این وصیت نامه ها انسان را مى لرزاند و بیدار مى کند
امام خمینى در کلام شهیدان ``

((مادر جان... اکنون همان صداى هل من ناصر ینصرنى از گلوى قلب تپنده ملت یعنى ((حسین زمان)) بیرون آمده و... این آرزوى شما بود که در رکاب حسین باشیم, ما آرزوى شما را برآورده خواهیم کرد.))(روحانى شهید محمد مهدى مازنى از: نوکنده)

((وجود امام خمینى و برکات آن را تنها کسانى مى توانند حقیقتا درک کنند که در جست و جوى تاریخ تحول باطنى انسان هاى کره زمین که خاستگاه تحولات ظاهرى, اجتماعى و اقتصادى و سیاسى حیات او نیز هست, به تاریخ انبیإ رجوع مى کنند, هم آنانند که در وصف امام خمینى مى گویند: ((او بت شکنى دیگر از تبار ابراهیم بود)).
(شهید سید مرتضى آوینى از: تهران)

((اى امام تو بودى که به اسلام جان دیگر دادى, به نماز و روزه ها و تمام عبادت ها جان و روح دیگرى دادى و روح حقیقى و واقعى را آوردى و به حق که براى نماز قیام کردى و به حق از براى امر به معروف و نهى از منکر قیام کردى.))
(شهید مرتضى چگینى از: تهران)

((حافظ ولایت فقیه باشید و امام و رهبرمان را هم چون نگین انگشترى در میان خود نگه دارى کنید و در پشت سر امام حرکت کرده و او را تنها نگذارید که پیروزى شما به امید خدا نزدیک است.))
(دانشجوى شهید لطف الله فلاح اسلامى از: بهبهان)
((امروز که این راه را انتخاب کردم مى دانم به کجا مى روم و مى دانم چرا هیچ سوالى و شکى در من نیست و آگاهانه فریاد حسین زمان امام خمینى را لبیک گفتم.))
(شهید عبدالرضا علیخانى از: آبادان)

((یادتان باشد که تمام آن چه ما آن را عزت و قدرت مى نامیم از سوى خداست و واسطه آن در وهله اول امام زمان(عج) و بعد مجاهدت هاى این امام بزرگوار, بت شکن قرن, این اسوه شجاعت و صبر و دلیرى است.))(شهید محمود طیبى از: اهواز)

((مى رویم تا خط امام بماند, خطى که از ابراهیم آغاز شده و در تداوم سرخ خویش با دست هاى پاک محمد و على به قلب پرشور امام امت رسید تا رنجبران زمین را از جور حکومت قابیلیان برهاند.))
(شهید مهدى رجب بیگى از: تهران)

((سلام و درود بر تو اى آزاد مرد, درود ما بر تو اى حامى مستضعفان, درود بر تو اى درهم شکننده بت ها و بتکده ها, سلام بر تو اى رهایى دهنده امت از قید استعمار, درود بى پایان ما بر تو اى خمینى, رهبر امت... .))
(طلبه شهید محمد جواد مهرجردى یزدى از: مهرجرد یزد)

((حرف امام خمینى عین قرآن است و قرآن در حرف امام خلاصه مى شود , خونم که به زمین مى ریزد گوید: اى مسلمین: اطاعت از امام, اطاعت از امام, اطاعت از امام!. ))
(طلبه شهید نورعلى محمدى نژاد از: بابل)

((من چگونه نداى هل من ناصر یادگار اباعبدالله الحسین(ع) امام خمینى و یادگاران سربازان سیدالشهدا(ع) را بشنوم و بى تفاوت باشم.))
(روحانى شهید غلامرضا على زاده از:بشرویه)

((دل بر نیروى خدا بستم, از نیرنگ اهریمن چه باک؟ راه ما راه خداست, مکتب ما دین خداست همراه ما رهبر ما روح خداست و به سوى تمام آنان که پیکارشان به راه خداست و ایثارشان براى حق خداست دست بیعت دراز مى کنیم.))
(بسیحى شهید على اصغر نوروزى از: تهران)

((مبادا تحت وسوسه هاى شیطان و استکبار دست از این عارف پیر و مجاهد تمامى سنگرهاى حق بردارید. مبادا از دستورات امام بى توجه رد شوید که فردایى نه چندان دور در مقابل شهداى عظیم الشإن این انقلاب باید پاسخگو باشید.))
(شهید دولت عابدى از: بجنورد)

((از ملت شهیدپرور ایران خواهانم که گوش به فرمان ابرمرد تاریخ, بت شکن زمان, خمینى کبیر باشند و تنها این مرد بزرگ را به پیشوایى و رهبرى قبول نمایند زیرا که قرآن کریم فرموده است: (إطیعواالله و اطیعوا الرسول و اولى الامر منکم))). (شهید گل محمد نعیمى از: بجنورد)
پاورقی ها: